Mikroautobusų nuoma

75 € 69 €

Vw Multivan T7 Long version

2024 M.

Parų skaičius

1-3

4-8

9-14

15-30

>30

Kainos

135 €

99 €

89 €

75 €

69 €

Mikroautobusų nuoma atostogoms.

Norite aplankyti kitas Europos valstybes, grožėtis nematyta gamta, arba iš arti stebėti svečią kultūrą, tačiau neturite patikimos transporto priemonės?

Mūsų siūlomuose iki devynių vietų mikroautobusuose lengvai sutilps visi Jūsų mylimiausi žmonės su visais savo lagaminais, tad kelionėje patiriamais malonumais galėsite mėgautis visi drauge.

Mikroautobusų nuoma – puikus pasirinkimas Jūsų atostogoms, šventėms, išvykoms ir komandiruotėms.

Mes siūlome patogius ir erdvius 2024 metų keleivinius mikroautobusus Vw Multivan T7 Long version su 24/7 technine pagalba kelyje visoje Europoje.

  • Mūsų siūlomuose iki septynių vietų mikroautobusuose lengvai sutilps visi Jūsų mylimiausi žmonės su visais savo lagaminais, tad kelionėje patiriamais malonumais galėsite mėgautis visi drauge.
  • Mikroautobusų nuoma – lengva ir patogi sėdynių konfigūracija užtikrins komfortą išvykų metu.
  • Mikroautobusų nuoma kelionėms – ekonomiškas, praktiškas ir protingas sprendimas, norintiems keliauti patogiai, norintiems sutaupyti bei trokštantiems praleisti neužmirštamą laiką su gerų draugų kompanija.

Maža to, vairuoti mikroautobusą gali visi, turintys B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Todėl išvykos metu keliautojams tikrai negrės pervargimas greta sėdintys draugai visada galės Jus pakeisti ir perimti kelionės vairą.

Mums svarbus mikroautobusų eknomiškumas kelyje ir erdvumas autobusiuko viduje. Atsižvelgus į maksimalaus komforto suteikimo variantus, šiuo metu turimų autobusiukų Vw Multivan T7 su prailginta bazė, todėl Jūsų kelionė taps erdvesnė!