Jūsų naršyklė negali rodyti šio puslapio.

Prašome atnaujinti naršyklę

Atnaujinti
Paskubėkite rezervuoti, taikomos nuolaidos. Automobilius nuomojame ir į ES šalis. Kreipkitės +37068040404 Geros Jums dienos!

Automobilių nuoma. Atsiliepimai

5* – Atsiliepimai tik patys geriausi. Kolektyvas labai draugiškas. Nuomuojuosi nebe pirma karta, nei karto neturėjom jokių problemų. Rekomenduoju.

Šarūnas Pipiras

Labai geros kainos, tvarkingi geri automobiliai, draugiškas aptarnavimas ir labai malonūs žmonės dirba. Visur Punktualus. Dėkingas ir rekomenduoju kitiems!

Simas Karpovičius

Likau labai patenkintas, rezervacija buvo paprasta ir greita, automobili gavau tiesiai i oro uosta. Klientu aptarnavimas puikus, automobiliu kainos taip pat labai prieinamos, o ir kokybe nenusivilsit, priziureti tvarkingi auto! Aciu! 5/5

Ernestas Mockus

Tesla S70 nuoma su vairuotoju, kliento komentaras: Labai ačiū už paslaugą. Rytis puikus žmogus, tikras profesionalas ir be galo malonus, jautėmės kaip būdami su draugu 🙂

Andrius Martinaitis

Kokybė – Jūsų vizitinė kortelė auto nuomos rinkoje. Puikus automobilis, dėmesys klientui, klaustukų ir abejonių nepaliekantis bendravimas, punktualumas ir lankstumas. Jau keletą metų kaskart nuomojuosi automobilius ir šiek tiek gailiuosi, kad neradau Jūsų anksčiau. Dėkoju už puikias paslaugas, dar ne kartą jomis naudosiuosi. Rekomenduoju!

Arūnas

Nu negaliu aš patylėti!!!  Super esat!  Greitai, paprastai, maloniai ir už puikia kaina!!!!  6 metus naudojausi kitos kompanijos paslaugomis ir dabar tikrai nesigailiu išbandęs Jūsų paslaugas.  Bendrausime ir toliau 😉 ir dar draugams visiems keliaujantiems tik Jus rekomenduosiu!!!  AČIŪ

Justinas

Nuomuojuos automobilį iš šios firmos jau kelis metus. Esu labai patenkinta profesionalaus, sąžiningo ir malonaus (Lietuvoj labai reto)  aptarnavimo. Mašinos tvarkingos ir prižiūrėtos. Įmanomas laiko ir vietos derinimas automobilio pristatymui/ pasiimimui, kas man labai patiko. Beto nuomuojuosi automobilį be baimės, kad sulauksiu netikėtų laiškų už ,, tipo” baudas ar sugadintą automobilį. Labai rekomenduoju šią firmą jei norite atostogų be rūpesčių!!!! 5 *****

Lina

Ačiū. Likau labai patenkinta puikiu šios firmos vyrų darbu. Atsakingi, kultūringi, mandagūs, komunikabilūs, supratingi. Automobiliai tvarkingi, švarūs. Nuomos kaina geriausia Lietuvoje. Paslaugos kokybė viršijo mano lūkesčius. Rekomenduočiau išrankiam vartotojui, ieškančiam geros kokybės paslaugų!

Eglė

Puikus aptarnavimas ir patikimi automobiliai. Daug kartų teko nuomuotis, jei iškildavo kokios problemos, tai buvo greitai ir lengvai išsprendžiamos, geriausia nuomos automobilių firma Lietuvoje. Rekomenduoju visiems! Puikus šeimininkas ir auto! Ačiū.

Egidijus

Jau du kartus teko nuomotis automobilį, pristatė į Kauno ir Vilniaus oro uostą. Labai malonūs žmonės ir aptarnavimas. Visada galima susitarti ir niekada nebuvo problemų. Taip pat patars ar padės jeigu bus problemų. Neabejotinai naudosimės dar ir dar kartą Atostogų Auto paslaugomis.

Monika

Labai gera firma, koki auto užsisakysi tokį ir gausi. Auto kokybė nepriekaištinga, tarsi iš salono, žmonės malonūs, o palei poreikius ir norus visada rasi kompromisa. Iš po atostogų auto tikrai nesinori kreiptis i kitas firmas.

Lukas

Rekomenduoju, 100% patenkintas automobilio nuoma, puikus aptarnavimas, labai dėkingas.

Kęstutis

Ačiū už puikų aptarnavimą, nuomavausi pirma karta – labai patiko viskas, kreipsiuosi dar, dėkui!

Valerij

Super kolektyvas ,geri žmonės pasitinka tai ir auto pasitiki! Nuomavausi 2.5 l VW Passat B7 labai smagi mašinėlė…viskas tvarkinga.. jokių problemų ! na dėl to ir esu vėl čia, vėl nuomuosiuos! Nes patiko žmonės ir auto …ko daugiau reikia..

Artūras

Tai tik labai gerai galime atsiliepti apie šią firmą, mašina HYUNDAI I30 buvo labai tvarkinga, ekonomiška. Darbuotojas pasitiko mus su dovanėle, kitas atostogas būtinai rinksimės taip pat šią firmą. Ačiū

Viktoras

Puikus automobiliai teko nuomuotis lexus automobili savo vestuvėms puikus auto, malonus žmonės automobilis visada pristatytas vietoja ir sutartu laiku 🙂 rekomenduoju pasinaudoti www.atostoguauto.lt paslaugomis 🙂

Lina ir Remigijus

Norėčiau tarti didelį AČIŪ AtostoguAuto.lt! Sužavėjo dėmesys klientui, punktualumas bei bendravimo paprastumas. Puikios nuomos sąlygos, kaina, bei paslaugų kokybė. 10 balų! Tikrai dar ne kartą naudosiuosi šios firmos paslaugomis ir norėčiau rekomenduoti visiems kitiems!

Borisas Virtoliotovas

Puikus ir patogus aptarnavimas! Greitai ir operatyviai išsprendžiamos problemos.
Ačiū už Jūsų paslaugas! 10/10.

Mantas Vaitiekūnas

Penkių žvaigždučių kokybė!

Robertas Sinickas

Pirmas kartas kaip nuomojuos mašiną iš AtostoguAuto.lt ir esu labai patenkintas. Mašina prižiūrėta, net neatrodo, kad skirta autonuomai. Atrodo, kad žmogus kaip savo laikęs. Labai ačiū už labai nuostabų aptarnavimą ir labai šaunią auto priemonę.
Jei norite patikimo auto malonaus bendravimo ir firmos, kuriai tikrai rūpi jūsų atostogų gerovė, tikrai patariu rinktis AtostoguAuto.lt.

Gediminas Janulevičius

Nuomavausi automobilį ir likau labai patenkinta, švarus tvarkingas automobilis ir gera kaina. Rekomenduoju visiems!

Kristina Pranskaitytė

Komunikabilūs, lengva susišnekėti ir susitarti. Puikus aptarnavimas.

Renata Žaliauskienė

Super, tikrai rekomenduoju! Labai malonus aptarnavimas ir automobilis tvarkingas;) Ačiū, tikrai dar susitiksim.

Sandra Malakauskaitė

Ačiū Jums už puikų aptarnavimą. Automobilis puikus. Smagu buvo ji vairuoti. Bendradarbiavome pirmą, bet tikrai ne paskutinį kartą. Dar kartelį, ačiū.

Jurgita Markevičienė

Nuomavausi VW Passat. Labai ekonomiška ir gera mašina. Galvojau kad bus “damušta”, bet tiesiog kaip nauja. Kainos labai prieinamos ir supratingas bei malonus Martynas. Nuomosiuosi tikrai dar ne kartą, nes paliko įspūdį.

Deividas Šupkaitis

Paslaugomis likau labai patenkintas, net ir sugedus asmeniniam automobiliui, operatyviai išsinuomojau kitą. Pristatė net į vietą, ilgai laukti nereikėjo. Ačiū ir iki sekančio.

Rolandas

Jau kelintą kartą naudojuosi šios firmos paslaugomis. Tikrai nenusivyliau. Darbuotojai labai malonūs. Kas svarbiausia, eina susitarti dėl vieno ar kito dalyko. Labai mandagūs, lankstūs ir komunikabilūs žmonės. Like!

Kristijana Jankevičė

Super aptarnavimas, puikūs automobiliai! Ačiū.

Dalia Riaukienė

Super aptarnavimas, puikūs automobiliai!!

Arminas Bek

Visiems rekomenduoju šitą autonuomą, puikus servisas ir labai patrauklios kainos. Nesigailėsite pasirinkę!!!

Karolis Arlauskas

Aš ir likau patenkintas šiom auto nuomos paslaugom, grįšiu iš Europos, vėl pasirinksiu šią firmą.

Audrius Strasevičius

Labai gera firma, kokį auto užsisakysi, tokį ir gausi. Auto kokybė nepriekaištinga, tarsi is salono, žmones malonūs, o pagal poreikius ir norus visada rasi kompromisą. Po atostogų auto tikrai nesinori kreiptis į kitas firmas.

Lukas

Puikus aptarnavimas ir kokybiški automobiliai – viskas, ko reikia grįžus nerūpestingų atostogų į Lietuvą. 5/5

Marius

Labai gera firma! Kelis kart nuomavomės ir nenusivylėm! Mašinos tvarkingos ir prižiūrėtos. Rekomenduoju!

Samanta Stanislovaitytė

Buvau stipriai nustebintas nuostabiu klientų aptarnavimu ir kokybe. Automobilis (VW Passat) buvo beveik naujas ir kelionės metu nebuvo jokių problemų. Kitą kartą būtinai pasinaudosiu jūsų paslaugomis ir kitiems parekomenduosiu. Ačiū!

Vaidas Mockunas

 

Mums rūpi Jūsų nuomonė, parašykite atsiliepimą:

Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas

Atsiliepimas