Jūsų naršyklė negali rodyti šio puslapio.

Prašome atnaujinti naršyklę

Atnaujinti
Paskubėkite rezervuoti, taikomos nuolaidos. Automobilius nuomojame ir į ES šalis. Kreipkitės +37068040404 Geros Jums dienos!

Pasiūlymas rudens kelionėms – Mercedes Benz C220. Faktai apie MB

Puikus pasiūlymas rudens kelionėms - Mercedes-Benz C220

Puikus pasiūlymas rudens kelionėms – Mercedes-Benz C220.

2009 metų automobilis, turintis ekonomišką dyzelinį variklį. Talpi bagažinė ir puiki garso sistema. Mechaninė greičių dėžė, todėl automobilis patiks mėgstantiems kontroliuoti situaciją.

Rezervuoti galite čia »

Šiek tiek faktų apie Mercedes Benz

2014 metais Mercedes Benz S Class tapo pasaulio metų prabangos automobiliu.

2015 metais Mercedes Benz C Class išrinktas pasaulio metų automobiliu, o Mercedes Benz S Coupe pasaulio metų prabangos automobiliu.

2016 metais Mercedes Benz GLC užėmė 2 vietą pasaulio automobilių rinkimuose, o Mercedes Benz GLE Coupe penktą vietą tarp prabangos automobilių.

Nuo pat pirmojo automobilio, sukurto ir pristatyto 1886 metais Karl Benz, “Mercedes Benz” buvo lyderis auto pasaulyje. 1901 metais pradėti pardavinėti automobiliai su Mercedes Benz prekės ženklu.

Firminį ženklą trikampę žvaigždę sukūrė Gottlieb Daimler, siekdamas parodyti, kad jo varikliai gali būti naudojami žemėje, ore ir jūroje. Ant automobilių ženklas pasirodė 1909 metais. Benz ženklo dalis, simbolizuojanti dviejų įmonių sąjungą, buvo pridėta 1926 metais. Žiedas, egzistuojantis iki dabar, pirmą kartą buvo panaudotas 1937 metais.

Mercedes Benz automobilyje labai mažai šansų išgirsti kažkokius barškėjimus, nes kiekvieno automobilio dalys tvirtinamos 10000 vietų.

Prieš dažant kiekvieną automobilį, jis yra patalpinamas į 52 tonų grunto talpą, kad antikorozinis skystis pasiektų kiekvieną, net ir smulkiausią detalę.

Tarp kiekvieno iš keturių dažų sluoksnių purškimo, automobiliai yra poliruojami rankiniu būdu, siekiant užtikrinti maksimalią kokybę.

Sėdimų vietų skaičius ir jų kokybė visada parenkama konsultuojantis su medikais, siekiant užtikrinti kuo saugesnę ir patogesnę kelionę.

Visos sėdynės sukurtos ir priderintos prie pakabos taip, kad kelionės metu keleiviai ir vairuotojas pavargtų kuo mažiau.

15% visų Mercedes Benz darbuotojų yra automobilių gamybos testuotojai. Bet jie yra ne vieni. Kiekviena detalė turi pereiti per daugybę automatinių kontrolės punktų.

“S-Class” Mercedes Benz modelio automobiliai buvo gaminami ir nesikeitė daugiau nei keturis dešimtmečius (pirmasis pagamintas 1954 metais). Tai nuo pat pradžių buvo išskirtinai populiarus modelis.

Pagrindinė Mercedes Benz įmonė vis dar įsikūrusi Vokietijoje, bet automobiliai yra gaminami 26 skirtingų šalių visame pasaulyje.

Mercedes Benz turi 3700  autoservisų 156 šalyse visame pasaulyje.

Siekiant maksimalios kokybės, kiekvienas modelis yra išbandomas nuvažiuojant virš 19 000 km.

Informacija pagal www.wcoty.com